Pillow، Razer، بالش ریزر

Razer Pillow

Razer Pillow

  • 85,000 تومان

  • برندها Razer
  • کد محصول: Razer Pillow
  • موجودی: در انبار

کمپانی ریزر همانقدر که در تولید محصولات جانبی گیم از جمله هدفون و هدست٬ کیبورد و موس٬ گیم پدها و ... خبره است٬ حتی در زمان هایی که گیمر در حال بازی نیست هم او را رها نمی کند تا بتواند او را در سطح مناسب روحی و روانی قرار دهد. چرا که شرط اول پیروزی در یک مسابقه برتری روانی بر حریف است و پس از آن مهارت و تکنیک به کار می آید.  اگر گیمر از نظر ذهنی آماده ی یک مسابقه یا تورنمنت نباشد نمی تواند در لحظه واکنش نشان دهد و برتری خود را به حریف دیکته نماید. در مسابقات ورزشی هم اگر دقت کرده باشید کری خوانی های بین تیم ها همواره ناظر به همین وجه برتری روانی و القای این برتری بر حریف است.

ریزر به همین دلیل برای هواداران متعصب خود تا کوچکترین و جزئی ترین وسایل را مهیا می کند. از سوئیشرت و تی شرت ریزر تا کوله پشتی های گیمینگ ریزر که بتوانند وسایل جانبی گیمینگ را داخل آن قرار دهید٬ استند هدفون و استند موس٬ کلاه گیمری و حالا Razer Plushie. 

اما Razer Plushie چیست؟

عبارت Plushie از واژه Plush به معنی مخمل و شکوهمند گرفته شده و محصول Razer Plushie یک بالشت (Pillow) به شکل مخمل است که به راحتی می توانید آن را حمل کنید و حتی آن را زیر سر خود یا روی مبل قرار دهید. همچنین می توانید این محصول زیبا را به مناسبت های مختلف به کسی که دوستش دارید هدیه کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: بالش, ریزر, Razer, Pillow