فروش بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

  • 585,000 تومان

  • کد محصول: Region 2
  • موجودی: در انبار

اکنون نقد و بررسی‌ها و نمرات این بازی توسط وب سایت‌های معتبر سراسر جهان منتشر شده است و در ادامه قصد داریم تا با هم خلاصه‌ای از آن‌ها را مطالعه کنیم.

IGN: 100

"در زمینه‌ی ارائه‌ی چنین کیفیتی، هیچ رقیبی برای Red Dead Redemption 2 وجود ندارد. یک دنیای عالی و پرجزئیات که به خوبی یک جهان وسترن را نشان می‌دهد."

EGM: 100

"نقد کردن یک بازی مانند Red Dead Redemption 2 واقعا از عهده‌ی یک منتقد برنمی‌آید. این عنوان یکی از سرگرم کننده‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید تصور کند و همه چیز آن به بهترین شکل ممکن ساخته شده‌اند. اگر شما به صورت ارادی نخواهید این بازی را تجربه کنید، یا اصلا گیمر نیستید یا در کما هستید."

IGN Italia: 100

"یکی از بهترین بازی‌های جهان بازی که تا به حال ساخته شده، به همراه یکی از بهترین داستان‌هایی که برای یک بازی ویدئویی نوشته شده است."

God is a Geek: 100

"هیچ شکی وجود نداشت Red Dead Redemption 2 یک بازی عالی می‌شود، اما اکنون بعد از تجربه‌ی بازی می‌توانم بگویم که بازی فراتر از انتظاراتم بوده؛ این بازی بیش از یک شاهکار است و در دهه‌های آینده بسیاری از مردم درباره‌ی آن صحبت خواهند کرد."

Game Informer: 100

"Rockstar Games دوباره با Red Dead Redemption II فراتر رفته و مرزها را جابه جا کرده است. نمایش گروه Van der Linde و داستان عالی بازی باعث می‌شوند تا بازی عمق بیشتر پیدا کند. جهان بازی هم بسیار گسترده و پرجزئیات است و البته از لحاظ فنی هم موفق است و هر گیمری باید آن را تجربه کند."

Stevivor: 100

"Rockstar Games همچنان به ساخت بازی‌ها می‌پردازد تا خود را در آن بالا بکشد. این یک بسیار کار بزرگ است که همیشه بتوان محدودیت‌ها را شکست و مرزها را گسترش داد."

3DJuegos: 100

" Red Dead Redemption 2 به طرز شگفت انگیزی فوق العاده است. دنیای گسترده و پرجزئیات، داستان جذاب، شخصیت‌های جالب و قابل درک و یک جهان بی‌نظیر از ویژگی‌های بازی هستند که آن را به یک از بهترین‌ها و برزگت‌ترین‌های نسل هشتم تبدیل می‌کنند."

We Got This Covered: 100

" Red Dead Redemption 2 یک تجربه‌ی عظیم و نفس گیر است که در آینده از آن به عنوان یکی از گنجینه‌های نسل هشتم یاد می‌شود."

Gaming Consoles
ریجن 2
کاربرد ps4

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: بازی PS4