کارت گرافیک MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB - اگزو گیم

کارت گرافیک MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB

کارت گرافیک MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB

  • 0 تومان

  • برندها MSI
  • کد محصول: MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB
  • موجودی: 2-3 Days

گزینه های در دسترس

ناموجود

معماری Turing انویدیا

این معماری انقلابی با پلتفرم جدید GeForce RTX ترکیب شده و ویژگی‌هایی نظیر رهگیری نور، هوش مصنوعی و سایه زن‌های قابل برنامه ریزی را ارئه می‌کند. پیش از این هیچ گاه از خلق و انجام بازی‌ها به این اندازه لذت نبرده‌اید.

 

رهگیری پرتویی نور به صورت آنی در بازی‌ها

رهگیری پرتو نور یک روش مناسب برای ارائه‌ی نورپردازی، بازتاب و سایه زنی واقع گرایانه است؛ واقع گرایی که سطح آن فراتر از تصاویر حاصل شده از تکنیک‌های رندرینگ سنتی است. پردازنده‌های Turing انودیا اولین پردازنده‌های گرافیکی در جهان هستند که از رهگیری پرتوی نور پشتیبانی می‌کنند.

 

عملکرد

پردازنده‌های گرافیکی RTX انودیا به نسل بعدی حافظه‌های GDDR6، پشتیبانی کامل از رابط DX12 و ... مجهز شده‌اند تا نهایت عملکرد را به نمایش بگذارند.

 

بازگشت قدرت

کارت‌های گرافیک RTX 20 سری GAMING TRIO را می‌توان بازگشت کارت‌های قدرتمند سه فنه MSI دانست؛‌ این سیستم خنک سازی تنها برای پردازنده‌های قدرتمند استفاده می‌شود. سری TRIO به یک قاب مستحکم و زیبا با ترکیب رنگی سیاه و خاکستری در کنار سینی پشتی فلزی با نمای برس خورده که متناسب با قاب اصلی است، مجهز شده. همچنین با سیستم نورپردازی RGB که بر روی قاب و بخش کناری کارت گرافیک تعبیه شده شما می‌توانید افکت‌های زیبایی را ایجاد کنید. این افکت‌ها به وسیله نرم‌افزار MSI Mystic Light شخصی سازی شده و شما می‌تواند آن را با سایر اجزاء که به نورپردازی RGB مجهز هستند یکپارچه کنید.

 

نمایش درخشانی از رنگ‌ها

با استفاده از Mystic Light نمایشی از رنگ‌ها را داشته باشید. از بین میلیون‌ها رنگ موجود هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید و یا اینکه از افکت‌های انیمیشینی از پیش تعریف شده استفاده کنید. برای یک ظاهر و حس جدید تنها چند کلیک فاصله دارید. اگر احساس کردید که نورپردازی شما را جذب نکرد و خواستار تاریکی هستید، LEDها را به سادگی خاموش کنید.

 

ما پشت شما هستیم

صفحه پشتی کارت‌های سری GAMING TRIO با ظاهری فلزی و برس خورده، زیبایی را به حد اعلاء رسانده است. همچنین این صفحه باعث بهبود مقاومت کارت شده و به لطف پد‌های حرارتی هوشمندانه، حرارت کلی نیز کاهش پیدا می‌کند.

 

سیستم تهویه TRI-FROZR

کارت‌های گرافیک MSI برای سیستم‌های خنک سازی جذابش شناخته می‌شود و این روند در TRI-FROZR همچنان ادامه دارد. بهره گیری از سه فن بر روی یک سینک حرارتی غول‌پیکر علاوه بر خنک بودن کارت، سکوت بیشتری را نیز تضمین می‌نماید.

 

TROX FAN 3.0

نسخه جدید فن‌های انحصاری MSI TROX مرزهای عملکرد دفع حرارت را جا به جا کرده است؛ به طوری که مانند آن را قبلا ندیدیم. طرح جدید به وضوح بر روی فن‌ها قابل مشاهده است، پره‌های سنتی که دارای دو باله هستند فشار هوایی که توسط فن‌های پراکنده جذب می‌شوند را مترکز می‌کند به این ترتیب فشار هوای استاتیکی به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

 

نهایت سکوت در اوج کاری

بلبرینگ‌های دوگانه، مقاومت و پایداری هسته مرکزی MSI TROX FAN 3.0 را تا سال‌ها تضمین می‌کند؛ همچنین این تکنولوژی در طی بازی‌های پرتنش و طولانی مدت سکوت کامل را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

استاد آیرودینامیک

موج‌های منحنی بر روی دو تیغه سینک حرارتی اجازه می‌دهد تا جریان هوا روان‌تر وارد سینک حرارتی شود که در نتیجه نویز صدا به حداقل خود خواهد رسید.  تکنولوژی کنترلی جریان هوا، به طور مستقیم جریان هوای ورودی را به لوله‌های انتقال حرارت منتقل خواهد کرد؛ در عین حال فضای بیشتری را برای جذب حرارت ایجاد خواهد کرد تا به این ترتیب در زمان خروج هوا از کارت حداکثر گرما را دفع کند.

 

با ZERO FROZR ناشناس باقی بمانید

تکنولوژی MSI ZERO FROZR چرخش فن‌ها را در زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین است نگه می‌دارد، به این ترتیب در زمانی که خنک سازی نیازی نیست هیچ نویزی را نخواهید شنید؛ اما در زمانی که بار کاری و در نتیجه دما افزایش یافت فن‌ها به صورت خودکار شروع به کار خواهند کرد تا کارت گرافیک شما را خنک نگه دارد.

 

لوله‌های انتقال حرارت متمرکز شده

لوله‌های انتقال حرارت مسی که از بین پره‌های آلومینیومی عبور کرده‌اند کلید اصلی دفع حرارت در کل سینک حرارتی است. این لوله‌ها در نقطه‌ای که صفحه اتصالی به پردازنده قرار می‌گیرد متمرکز شده‌اند تا حداکثر کارایی خود را به نمایش بگذارند.

 

صفحه مرکزی مسی

برای جذب بیشتر گرمایی که توسط پردازنده گرافیکی قدرتمند تولید می‌شود، سری MSI GAMING از یک صفحه مرکزی مسی نیکل اندود شده استفاده می‌کند. این صفحه گرما را از پردازنده گرفته و به لوله‌های انتقال حرارت منتقل خواهد کرد تا به این ترتیب کارت شما خنک باقی بماند. همچنین MSI از یک ترکیب ویژه به عنوان خمیر انتقال حرارت استفاده می‌کند تا به این ترتیب انتقال حرارت با سرعت حداکثری صورت بگیرد.

 

ردپای سرعت

زیر تمام فلزات به کار رفته در این مادربرد، آزادراهی چندلایه قرار داردکه برد مدار چاپی را تشکیل می‌دهد. تمامی اجزاء حیاتی مادربرد از طریق این راه‌ها به یکدیگر متصل شده و با سرعت نور با یکدیگر به تبادل داده می‌پردازند.

 

سرمایش مستقیم + برد ضد خمش

یک صفحه پولادین، که علاوه بر خنک سازی ماژول‌های حافظه نقش یک محافظ ضد خمش را با اتصال به حفاظ ورودی/خروجی پشتی ایفا می‌کند. در سمت راست بخش تغذیه کارت است که به وسیله یک صفحه‌ای که به طور مستقیم بر روی سینک حرارتی قرار گرفته است گرمای آن دفع می‌گردد.

 

طراحی PCB شخصی سازی شده

تمام برد‌های الکترونیکی یکسان ساخته نمی‌شوند. طراحی PCB خاص MSI، مدار تغذیه‌ای تقویت شده را ارائه می‌کند که شما را به آن سوی مرز‌های کارت گرافیکتان خواهد برد؛ همچنین به لطف لایه‌های بیشتر و سطح بزرگتر ثبات بی‌نظیری را برای کارت گرافیک شاهد خواهیم بود.

 

تجربه

در کنار قابلیت‌های شخصی سازی نامحدود، حداکثر کارایی را از کارت گرافیکتان داشته باشید.

 

نرم‌افزار Mystic Light

با نرم‌افزار MSI Mystic Light کنترل نورپردازی RGB تمام اجزاء سیستم شما به سادگی میسر خواهد بود. این نرم‌افزار تمام قطعات برند MSI و سایر برندها را به صورت خودکار شناسایی کرده و امکانات شخصی سازی آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

یکپارچه سازی تمام LEDهای سیستم شما با Mystic Light Sync

به لطف Mystic Light Sync شما می‌توانید به سادگی نورپردازی قطعات RGB LED سایر قطعات و برندها نظیر کولر پردازنده، کیبورد، موس و ... را به صورت یکپارچه شخصی سازی کنید. برند‌هایی که با این سیستم سازگاری دارند:

 

با MSI برای واقعیت مجازی آماده شوید

برای تجربه کردن و لذت بردن از دنیای برانگیزنده‌ی واقعیت مجازی به سخت افزار قدرتمندی نیاز خواهید داشت. MSI به عنوان برند پیشتاز و حامی ورزش‌های الکترونیکی توصیه‌هایی را ارائه می‌کند تا از آمادگی سیستم شما برای واقعیت مجازی مطمئن شود. ادغام و بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های برتر در سخت افزارهای MSI ضامن اجرای واقعیت مجازی روان است. MSI گیمرها و حرفه ای های واقعیت مجازی را به یک تجربه زنده و واقع گرایانه در هر محتوایی دعوت می کند. این تجربه به لطف همکاری های نزدیک با برندهای مطرح تولید کننده عینک های واقعیت مجازی و ویژگی ها و تجهیزات منحصر به فرد MSI که برای واقعیت مجازی ایجاد شده، یکی از برترین تجربه ها خواهد بود.

 

مشخصات فنی
Direct X 12
HDCP 2.2
OpenGL 4.5
استاندارد گذرگاه PCI Express x16 3.0
تعداد هسته های تنسور 368
تعداد هسته های رهگیر نور (Ray Tracing) 46
تعداد هسته های کودا 2944
حافظه 8GB GDDR6
حداکثر نمایشگر قابل پشتیبانی 4
رابط حافظه 256 بیت
سرعت حافظه 14 گیگابیت بر ثانیه
فرکانس بوست 1860MHz
فرکانس پایه -
نام پردازنده GeForce RTX™ 2080 GAMING X TRIO
پشتیبانی از G-Sync بله
پشتیبانی از SLI بله
کانکتورهای برق 2 کانکتور 8 پین
کد پردازنده TU104-400A-A1
مشخصات فیزیکی
ابعاد 327x140x55.6 میلی متر
حداقل پاور پیشنهادی 650 وات
خروجی تصویر DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1 / USB Type-C x1
میزان مصرف برق 260 وات

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کارت گرافیک, MSI