نقشه سرزمین Skyrim, skyrim map

نقشه سرزمین Skyrim

نقشه سرزمین Skyrim

  • 30,000 تومان

  • کد محصول: Skyrim Map
  • موجودی: در انبار

یکی از زیباترین و جذاب ترین بازی های دیجیتال بدون شک اسکای ریم (Skyrim) است. یک بازی در یک سرزمین خیالی و البته وهم انگیز که همیشه علاقه مندان  خود را به دنبال می کشد.اسکایریم،این اثر عظیم صنعت سرگرمی،بعدازگذر هفت سال هنوز هم فوق العاده است! 

اگر شما نیز ده ها و بلکه صد ها ساعت از وقت خود را صرف گشت و گذار در سرزمین پهناور اسکایریم کرده باشید ، هنوز هم روستا ها و شهرها ، رودخانه ها و صخره ها ،سرزمین های برفی در شمال وجنگل های زیبا در جنوب سرزمین را فراموش نکرده اید .. و اسکایریم سرزمین افسون و حماسه است..

برای گیمری که با اسکایریم زندگی کرده است، داشتنِ نقشه ای دقیق از این سرزمین، آن هم با ذکر تمام مناطق و نقاط بازی، جغرافی سرتاسر آن و جزییات ایستگاه ها، پُل ها و روستاها حتما لذت بخش است. با یک نگاه به نقشه ی سرزمین می توان این لذت را دریافت. شهر گرم ریفتِن در جنوب با آب ها و قایق هایش، وایتران در مرکز با ماموت ها و غول های نگهبان، مارکار در غرب با سازه های عظیم سنگی، واینهِلم در شرق با حال و هوای نظامی خود، سالیتیود پایتخت ایمپریال ها در شمال و ده ها منطقه ی دیگر در سراسر نقشه.

ما هم مثل شما مخاطبین اگزو، پیش از هر چیز یک گیمر هستیم و با همه ی این زیبایی ها خاطره داریم. پس فکر کردیم که این خاطرات شیرین را به ذوق خود با شما تقسیم، و نقشه اسکایریم را در ابعاد بزرگ و با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه کنیم تا بتوانید از یادآوری خاطرات گذشته خود لذت ببرید. و فروشگاه اگزو برای اولین بار به طراحی و تولید این نقشه ها در ایران پرداخته است.

نقشه ی پیش رو متعلق به سرزمین skyrim در سایز ۵۰×۷۰ vروی کاغذ ضخیم و با کیفیت است که جزئیات این سرزمین را بخوبی نشان می دهد. 

مشخصات فیزیکی
ابعاد ۵۰×۷۰

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب